Losowe znaczenia snów


Schowek znaczeń

Aby dodać znaczenie snu do schowka należy kliknąć w ikonkę

Do czego służy schowek?
Schowek służy do przechowywania znaczeń kóre przyśniły Ci się we śnie. Gdy utworzysz listę znaczeń będziesz mógł w łatwy sposób przetłumaczyć swój sen.


Kalendarz Twoich snów

<<

Czerwiec 2024

>>
pon
wt
śr
czw
pt
sob
niedz
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Pokaż wszystkie moje sny...

Co wiemy o naszych snach i jak możemy je odczytywać?

Marzenia senne nie są przypadkowymi obrazami, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Nawet, jeśli śnią nam się nieprawdopodobne lub dziwne rzeczy, warto interpretować je nie dosłownie, tylko poprzez symbolikę. Znaczenie snów nigdy nie jest przypadkowe, a jest wypadkową wielu różnych elementów.

W nocy, gdy śpimy, nasze ciało odpoczywa, jednak mózg nadal pracuje, choć na nieco innych obrotach. Przede wszystkim porządkuje wszystkie informacje, jakie uzyskał w ciągu dnia, a także miesza je z naszymi dotychczasowymi doświadczeniami, przeżyciami czy stanami emocjonalnymi. We śnie mogą pojawić się obrazy, które z pozoru są całkiem abstrakcyjne, jednak jeśli zaczniemy właściwie odczytywać jaka jest symbolika snów, być może dzięki snom uda się rozwiązać wiele realnych problemów.

W snach nic nie jest przypadkowe

Sny bardzo często są chaotyczne lub niespójne, zawsze jednak można w nich znaleźć element, który będzie głównym motywem. Może to być osoba, czynność, konkretne wydarzenie czy sytuacja, z jaką pozornie nie mamy styczności w rzeczywistości. O tym, jak wielkie znaczenie mają sny, ludzie przekonani byli niemal od początków ludzkości. Nic więc dziwnego, że powstawały specjalne senniki, które miały tłumaczyć znaczenie snów i przekładać je na nasze życie na jawie. Szczególną uwagę warto zwrócić na powtarzające się sny ? jeżeli regularnie mamy bardzo podobne sny, warto je przeanalizować i spróbować zrozumieć znaczenie snu.

Zanim zaczniesz szukać znaczenia, warto sen zapisać.

Aby interpretować sny warto przede wszystkim zacząć dokładnie je zapamiętywać, a najlepiej zapisywać. Im dłużej czasu upłynie od przebudzenia, tym mniej elementów ze snu pozostanie w naszej pamięci. Dobrym rozwiązaniem jest więc zapisanie snu tuż po przebudzeniu, ze szczególnym uwzględnieniem wszystkich jego elementów. Nawet tych, które pozornie wydają się mało istotne. W snach każdy szczegół ma bowiem znaczenie i nie pojawia się przypadkowo. Znaczenie snów warto więc interpretować całościowo, zwracając uwagę nie tylko na główny motyw, ale również na wszystkie szczegóły. Choć początkowo możemy mieć z tym trudności, z biegiem czasu będzie nam coraz łatwiej interpretować własne marzenia senne.

Sennik online ? tłumaczenie marzeń sennych

Ciekawym rozwiązaniem, które pomoże nam w odczytywaniu własnych snów, jest sennik online. To wyjątkowy słownik sennych pojęć, który pomoże nam zinterpretować, o co chodziło naszemu mózgowi, który we śnie wygenerował takie, a nie inne zdarzenia czy symbole. Sennik online zawiera spis najczęściej spotykanych sennych marzeń wraz z ich interpretacją i wytłumaczeniem symboliki. Warto z niego korzystać przede wszystkim na początku, gdy nie wiemy, co oznacza sen i w jaki sposób go odczytać. Z biegiem czasu i korzystania z sennika szybko nauczymy się interpretować sny samodzielnie. To umiejętność, nad którą warto popracować, gdyż może się sprawdzić doskonale jako autoanaliza naszych potrzeb, problemów i zmagań z rzeczywistością.
Sennik online: 15
All online: 702
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0711s, odsłon: , standard 04:19:50